MÖBLER / Bord / Lampbord 8573336
nr 857 3336
Lampbord
Nk, 1923, glasskiva, längd: 73 cm, djup: 52 cm, höjd: 68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2013
kl 19:29:00
3/11 18:28:24